Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
_Denisthedude_

RIP Infinite Stuntage?

Recommended Posts

Ma baieti si fete, ce sa intamplat cu noi? Chiar asa de mult a luat Fortnite-ul jucatori? IS-ul e server fantoma acuma, doar cu cativa care mai joaca dar nici aia nu stau mai mult de vreo 10 minute. Si aia cam admini dar nici aia nu mai stau,in alte locuri si alte jocuri. Asa ca, ce facem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu si Cris ne-am gandit la niste update, dar imi dau seama ca tot samp moare... anu trecut poate erau cam 200-300 de player pe samp romania (stunt, nu rpg) acum sunt doar 50-100, dintre care toti joaca pe un unic sv. Concluzia e ca samp moare si nu cred ca va mai inviia.. nu stiu ce sa zic...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, Ruben_ said:

Eu si Cris ne-am gandit la niste update, dar imi dau seama ca tot samp moare... anu trecut poate erau cam 200-300 de player pe samp romania (stunt, nu rpg) acum sunt doar 50-100, dintre care toti joaca pe un unic sv. Concluzia e ca samp moare si nu cred ca va mai inviia.. nu stiu ce sa zic...

GTA San Andreas e un joc foarte vechi. E clar ca nu mai rezista.

Totul are un sfarsit, mai devreme sau mai tarziu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

din pacate e adevarat, jocul moare incet, trebuie sa ne gandim ca gta sa a iesit in 2004, au trecut 14 ani de la release, pur si simplu nu mai e "frumos" pentru majoritatea ce se uita doar la vizuale, pot spune ca gameplay-ul nu e rau, am jucat jocuri mult mai urate, dar cum toti copii joaca jocuri mai noi pt ca pur si simplu pc-urile nu mai sunt asa de scumpe ca acum cativa ani si sunt mult mai performante si cu piese mid-end spre high-end poti juca efectiv orice joc iesit pe piata si inca cateva ce asteapta sa fie scoase. daca chiar moare sa:mp, sper ca macar odata sa va reamintiti cat de frumos era sa stam pana pe la vreo 3-4 dimineata sa ne jucam doar pt ca ne place. nu ma intelegeti gresit, imi place unde se duce industria de gaming, dar tot mai multe se dau pe modul EA, plin de lootbox-uri si jocurile devin din ce in ce mai mult Pay2Win. pacat ca companiile care astazi sunt dispretuite(EA) s-au schimbat. tot acel player-base din anii de inainte 2010 s-au dus. si cand te gandesti ca EA au facut jocuri precum NFS Underground, U2, MW, Carbon si Multe altele.evoluam foarte repede in industria gaming din simplul fapt ca componentele devin mai ieftin de produs si mult mai performante pe zi ce trece, incet incet totusi ajungem in acel punct prezis de un om de stiinta acum cativa ani" vom ajunge intr-un punct unde pur si simplu nu putem devenii mai efectivi si mai performanti, o sa fie foarte greu in cativa ani sa evoluam, din simplul fapt ca vom ajunge la un maxim de eficienta." o sa las acest "roman" aici, dar simt ca trebuia sa spun si eu ceva. Peace.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×