Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
[RNT].Mihai_0909

Sugestie RNT .

Recommended Posts

Nume pe server:BlueBerry.
	Varsta:18
	Sugestia: Sugestia mea ar fii asa : sa se adauge mai multe misiuni noi cu un cuprins interesant , sa te faca sa doresti sa o faci , pentu ca chiar am observat ca sunt putin cam plictisitoare clasicele misiuni ... Sau sa se mai adauge si alte joburi cu un alt aspect , da stiu ca acesta este un server de trucking dar am mai vazut si pe altele foarte multe joburi interesante , care cred ca ar prinde bine si aici si ar face serverul mult mai interesant si acele joburi ar da un alt ''Gust'' serverului . Cu alte cuvinte ar trenuii sa se faca joburi cum ar fii :1.}Fermier ( Munca sa conste in aratul /cultivarea unui pamant } 2.} Tractare auto { un job care sa se ocupe de tractarea masinilor personale ale playerilor sau masini spawnate de vipi / admini } stiu ca exista acest fel de job la mecanic dar ar fii mult mai ok asa , si nu ar trebuii sa se dea asa mult respawn ... etc . Eu am dat doar un exemplu , sunt si mai multe disponibile care ar face serverul mai distractiv .
	Cu ce crezi ca ne-ar ajuta sugestia ta?: Ar face serverul mult mai distractiv .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momentan ne axam ca serverul sa functioneze perfect, fara buguri. Dupa ce vom termina cu erorile(am mai adaugat cate ceva la joburi/mape/sisteme impreuna cu Ovidiu, veti vedea dupa update) probabil vom adauga si alte joburi. Sugestia nu e rea, m-am gandit si eu la niste joburi noi/sa facem joburile existente mai complexe, dar dupa cum am spus, momentan ne ocupam de functionalitatea perfecta a serverului.

Edited by Sami

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×