Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
Marinuis 3R071

Sugestie mecanic

Recommended Posts

Nume pe server : Marinus

Varsta : 13

Sugestia : Adaugarea unui meniu de montare la mecanic,adica,in acel meniu mecanicul sa poata alege iteme [ex:neon,girofar etc..] si sa le plaseze pe masina respectiva contra-cost,bineinteles

Cu ce crezi ca ne-ar ajuta sugestia ta ? Ar face mai usoara customizarea vehiculului,si ar ajuta playerii sucurtandu-le drumul pana la service.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceva ar fi sa introduca o comanda care sa iti repare masina pe loc pentru ca sunt unii care raman fara benzina sau li se strica masina in timpul unui work si nu e niciun service prin apropiere.. Girofare si neoane sunt de smecherie, pe care le poti pune la un service.. Dar o comanda care sa-ti repare masina si sa iti bage benzina in caz de ai nevoie urgent, cred că ar fi bună ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dacă există admini on,ii puteți întreba pe ei de fuel sau repair.In caz contrar.....nu ştiu mă,că la mecanici şi la repair nu am mai apelat de mult :))))).Oricum,Kraso,ai drepatate cu comanda,dar trebuie să fie pusă o limită la ea pentru a nu se face abuz de repair şi fuel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminii nu sunt pentru repair/fuel. Adminii au rolul de a ajuta playerii când aceștia găsesc un bug, se jignesc între ei sau când apar hackeri care le strica jocul.

Daca adminii ar fii fost puși pentru fuel/heal/repair, sistemele de durabilitate și fuel nu mai erau implementate pe server. 

 

 

Cât despre sugestie, nu mi se pare una rea, dar server-ul nu este RPG. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prin neon si girofar era un exemplu dar da in sugestie scrie ca acest meniu e pentru a scurta drumul si a ajuta playerii,am patit sa raman fara benzina,sa mi-se strice de tot masina si acest meniu ar ajuta,da daca vrei neon si girofar "de smecherie" in propunere scrie ca meniul nu are iteme moca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi se strica masina pentru ca conduceti intr-un haos total. Combustibil... alimentati inainte de misiune. Si nu, comanda de repair nu va fi.

:respins:

:topicclosed:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×