Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
KraSo

[Cerere UNBAN] KraSo

Recommended Posts

Nickname: (nickname-ul tau in SA:MP): KraSo
Screenshot: (poza cu informatiile legate de Ban, din joc): https://i.imgur.com/GLSDRnH.png
Care este motivul pentru care ai primit ban?: Cică tuning hack
Informatii suplimentare: (orice informatii care crezi ca sunt necesare, LINK Catre ea ): Aici vă voi explica cum a decurs tot. Am luat un Jester, m-am dus la garajul din SF, Fanta mi-a dat eject pentru ca i-am cerut eu pentru a-mi aduce un Infernus si să-i pun alte jenți. Jențile respective merg puse doar pe mașinile ce se tunează în acel garaj. Ei bine, dacă intri în garaj cu o mașină de tip Sultan, Elegy, Jester și care mai sunt, cu ajutorul unui eject, ți se permite să îți aduci o mașină de orice fel folosind /getcar. Eu am intrat cu un Jester, am luat eject și am adus un Infernus pentru ai pune jențile acelea aurii. Asta, pentru mine, este o șmecherie ascunsă pe samp și nu un mod/tuning hack, după cum crede Fanta. As dori să fie sancționat pentru această chestie pentru că e o greșeală de admin fără experiență și pe lângă asta, aseară, în loc să calmeze un jucător spunându-i că se va rezolva problema pe care o avea, el s-a luat la ceartă cu el și jignindu-l. Sper să fi înțeles ce s-a întâmplat iar cei ce știu de șmecheria asta știu ce înseamnă. Mulțumesc!

Edited by Liberty
-

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, KraSo said:

Pentru a vedea ce scrie la ultima parte, dati in dreapta de linia verde

Am editat eu. E greu să tragi atât de bara aia verde. :))

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×