Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
KraSo

[MAP] Vilă

Recommended Posts

Salut! Am sesizat că pe server sunt mai multe mape pentru trucker și mai puține mape exterioare(case) pentru playeri. Așa că m-am decis să las astea aici, în caz de va dori scripterul să le bage. :D

Aștept păreri.

UDXyKzb.jpg

fF6b2pH.jpg

eZiOU9W.jpg

Iq6liPQ.jpg

 Iar aici mai aveti una: https://imgur.com/a/tNag7uU

Sper să vă placă

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu exista case mapate pentru jucatori pentru un simplu motiv: o casa mapata costa intre 4 si 8 euro(daca nu ma insel). In concluzie, cine doreste o casa mapata doneaza, iar noi o vom face dupa placul jucatorului.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 1 oră, Sami a spus:

Nu exista case mapate pentru jucatori pentru un simplu motiv: o casa mapata costa intre 4 si 8 euro(daca nu ma insel). In concluzie, cine doreste o casa mapata doneaza, iar noi o vom face dupa placul jucatorului.

Nu ma refeream la mape facute pentru un jucator anume. Ma refer la mape in general, pentru server si mape pe care sunt case ce pot fi cumparate de orice jucator

Share this post


Link to post
Share on other sites
46 minutes ago, KraSo said:

Nu ma refeream la mape facute pentru un jucator anume. Ma refer la mape in general, pentru server si mape pe care sunt case ce pot fi cumparate de orice jucator

Ce ai pus tu mai sus e o casa mapata, sunt mape cu case, dar casele sunt cele originale(din joc, spre exemplu id 3482 daca nu ma insel).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 50 minute, DoomOfEmpire a spus:

fă-i băiatului pe moka ;)

 

Eu nu o vreau pentru mine. Daca vor ei sa o bage ca sa o ia oricine.. Eu nu vreau mapa mea personala

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×