Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

DoomOfEmpire

Cerere Unban FanN[T]a

Recommended Posts

Nickname: (nickname-ul tau in SA:MP): FanN[T]a
Screenshot: (poza cu informatiile legate de Ban, din joc) https://imgur.com/a/MyL64HL
Care este motivul pentru care ai primit ban?: am primit ban de la Mihai_0909,deoarece dădeam bani unui prieten pentru a lua și el o casă și câteva mașini de start
Informatii suplimentare: (orice informatii care crezi ca sunt necesare, LINK Catre ea ) atâta timp cât am muncit pe banii pe care i-am dat,nu cred că as avea un motiv de ban, (încălcare reguli,după motivul de ban al lui Mihai)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 14 minute, MIHAI.0909 a spus:

Ar trebuii să  rămâi  cu ban 3 zile. Deoarece făceai  și  mișto  în nenumărate  cazuri și de alți playeri plus ca te-am avertizat . Cu toate astea  :contra:

să zic că tu ai dat perm ban la 2 playeri activi,deși aveau sancțiune aplicată din cauza limbajului?

Eu am aplicat sancțiunea care s-a părut mai bună,nu să dai perm ban.
Și am înțeles că ai ceva cu Andreea Deea(Pisicaa) de îi umblii la vip.

Edited by DoomOfEmpire

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 9 ore, MIHAI.0909 a spus:

Faceau reclame in pm la alte servere . Si treaba staffului nu este treaba ta. Ai face bine sa nu te mai bagi in ce-a ce nu te priveste  , Banul îl dau pe răspunderea mea .

și vip 3 e staff,deoarece are unele comenzi de admin.Reclamele puteai să le banezi,dar atunci era pentru limbaj și aveau sacțiunea aplicată.
 

Edited by DoomOfEmpire

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 1 oră, MIHAI.0909 a spus:

Revenind la unde eram , Ban-ul pe care ti-l am dat nu este doar pentru motivul acela. Este si pentru comportament , Asa ca stai cu Ban pe FanN(T)a zilele respective ..:respins::topicclosed: 

nu poți dat topic closed,nu eşti mod de topic :face_palm: .

Asta înseamnă dacă eşti co pe RNT,nu eşti şi topic manager pe Hype-Zone să foloseşti T/C.

Edited by DoomOfEmpire

Share this post


Link to post
Share on other sites

şi dacă era pentru comportament,aveam report-uri pe topicul de reclamații.Dacă nu s-a plâns nimeni de mine pe forum,atunci am procedat corect.

Cred că începi să devii o copie fidelă a răposatului Done.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm ... Dacă mă gândesc mai bine ar trebuii lungită perioada banului , Mai ții minte când nu de mult ai păcălit playeri să dea /q după care nici unul nu a mai intrat pe server ? , Sau atunci când stăteai pe naşpa la poliție si nu vroiai să dai /reclass iar playerii cereau amenzi şi tu stateai si radeai de ei ca nu pot primii amenda , sau faza cu tancul ? Şi reclamaţii ai de la playeri . În locul tău m-aş mulțumii cu cele 3 zile de ban .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×