Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

DoomOfEmpire

Cerere Unban FanN[T]a

Recommended Posts

Acum 8 minute, MIHAI.0909 a spus:

Hmm ... Dacă mă gândesc mai bine ar trebuii lungită perioada banului , Mai ții minte când nu de mult ai păcălit playeri să dea /q după care nici unul nu a mai intrat pe server ? , Sau atunci când stăteai pe naşpa la poliție si nu vroiai să dai /reclass iar playerii cereau amenzi şi tu stateai si radeai de ei ca nu pot primii amenda , sau faza cu tancul ? Şi reclamaţii ai de la playeri . În locul tău m-aş mulțumii cu cele 3 zile de ban .

1.la faza cu /q au mai intrat,ai fost tu offline
2.dacă ei sunt naibii departe nu pot fii în 100 de locuri să amendez,deoarece e interzis teleportul
3.Tancul îl folosesc decât ca mașină,nu ca mașină ofensivă.Se mai întâmplă să tragă când dau alt-tab că alt-ul e setat ca tastă de nos.
4.Reclamații am,am acceptat sancțiunile aferente,date de Ovidiu.Dar cu a spus și sami,acest ban e degeaba.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 3 minute, MIHAI.0909 a spus:

Asta este treaba mea   , tu nu ai ce comenta aici , intrii din an în paşti .

și deocamdată e permisă părerea playerilor,sau am uitat că ziceai că ceea ce faci tu nu e treaba noastră,a jucătorilor?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 2 minute, Mihai113 a spus:

MIHAI0909,nu e treaba ta,taci ca furi curent aiurea,daca vrei sa te certi du-te la mama ta copile

 

:)))))))))))
hai că am râs și pe ziua de astăzi...

 

Edited by DoomOfEmpire

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 6 minute, MIHAI.0909 a spus:

Bă tu  nu vezi că nu te bagă nimeni în seamă , teai trezit şi tu să dai cu ciocu  după ce intrii si tu odată-n an ai şi tupeu să vorbeşti . Mai bine taci .

bă,tu,mihai_0909 nu te mai da superior că nu ești.Și ce dacă pe RNT scrie co-fondator,nu te avantajează cu nimic gradul staff,cu atât mai puțin puterea de intimidare.
Oi fi având tu 3 cereri de unban și câteva reclamații,dar nu mă bag pe ele.
Și deocamdată,unii vips de pe server au mai multă vechime ca tine,deci taci,că nu suntem "păpușile" tale să ne controlezi cum vrei tu.

Edited by DoomOfEmpire

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×