Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
Ruben_

Voi cum ati descoperit IS ?

Recommended Posts

Voi cum ati descoperit IS ? Scrieti aici jos in putine cuvinte. Eu voi scrie "povestea" mea:

Jucam pe un server international, nestiind mai nimic de samp, si imi venise o idee: hai sa caut sv roman de samp. Asa ca m-am dus la samp la Online Servers si la language am scris Romana, si asa am gasit mai multe servere, dar am ales IS pt ca scria Free Vip :)), si fiind incepator mi se parea ceva foarte extraordinar xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Era primavara lui 2014 cred, am luat primul meu ban pe rnt viata încă era trăită pe o alta comunitate am cautat tot pe acolo un alt server daca na totusi m au banat, am gasit IS-ul .. Am stalkerito pe Cristina dupa am luat ban si pe forum am rămas pe is))  

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am descoperit IS-ul cand m-am reapucat de SAMP, prin 2013-2015, nu mai stiu exact. Vroiam sa vad daca mai este un server care am jucat prin 2009-2010, si am gasit IS-ul, parca era versiunea 5.6 pe atunci. Si de atunci joc pe IS, mi-am luat ban si am fost admin, a trebuit sa imi explodeze creierul de la Lonix (LOOOOOOOOOONNNNNIIIIIIXXXXX), si am avut timpuri bune, cum ar fi cand toti ne-am luat in The Grey Bikers si am capturat toata mapa, am facut poze.
Si aici am ajuns, si aici o sa stau pana se inchide.

Sent from my SM-A300FU using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

La fel ca si Eagle, am descoperit IS-ul de pe celalalt forum. Tin minte ca eu si Eagle ne "mancam" unu' pe altu' tot timpul. M-am certat si cu Fallen de cateva ori, daca nu ma insel. Am fost si admin, am incercat sa ajut cum am putut (in general nu am prea putut, motivele fiind legate exclusiv de viata reala). In final, ma bucur ca acum ma impac cu ambii (mai ales cu Eagle, caruia i-am facut cateva probleme pe celalalt forum). Acum na... cand ma gandesc la lucrurile astea din trecut imi vine sa-mi bag capul in pamant. :)) Da... pentru cine nu ma cunoaste de foarte mult timp, va pot spune ca eram un mare idiot inainte. Ma rog, eram si mai mic, dar asta e partea a doua. Dar, pana la urma, n-are rost sa dezgropam chestiile urate din trecut, nu?
In prezent, nu mai joc SAMP de nici o culoare. Nu imi e dor neaparat de joc, ci de oamenii cu care ma jucam. Din pacate am cam pierdut legatura cu toti cei care ii cunosc de pe SAMP sau celalalt forum. Poate e mai bine asa, cine stie...

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×