Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
Applly

Sugestie Firme !

Recommended Posts

Numele pe server : Applly

Varsta : 17

Sugestie : In acest moment Firmele nu sunt puse foarte mult in importanta . Singurul lucru la care ajuta playeri este , Taxa pentru Companie !

Consider ca ar fi bine sa se modifice jobul Tiristi in asa fel ca Firmele sa ajute mai mult ! 

1. In loc de zonele de Spwamat Playeri sa existe : Cate o zona pentru fiecare Firma si una pentru cei care nu fac parte dintr-o firma . Adica daca dupa Wipe vor mai fi 2-3 Firme sa se faca 3-4 Zone ! Sedile Companiilor sa devina zonele de Spwamat 

2. La misiunile celor dintr-o Firma sa se castige cu 30-50k mai mult fata de cei fara firme !

3. Pe saptamana sau luna sa se faca un concurs intre Firme . Firma care strange cei mai multi bani sau au cele mai multe misiuni , să primeasca fiecare player din firma Scor si Gold .

4. Fiecare Firma sa aibe Tirurile si Remorcile personale parcate la Sedile Companiilor sau la Zona Spwamat . Si pentru folosirea Tirurilor firmelor sa existe reduceri la taxe !

Cu ce crezi ca ne-ar ajuta sugestia ta?: O mai mare importanta a Companiilor si o desfasuarare mai buna a jubului Truker . 
Si asa mai multi playeri vor dori sa intri in Compani .
Sper sa va placa sugestile mele !
Edited by Applly

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Sunt de acord cu asta ar fii mai bine sa se separe playerii care nu sunt intr-o firma de ceilalti .

2. Suna foarte bine ce spui aici , Daca are timp Ovidiu poate o va pune in practica .

 4.Asa sar motiva angajatii firmelor sa munceasca mai mult , Sper ca aceasta propunere sa fie luata in evidenta ! .

5. Ce spui tu aici cred ca exista deja . 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/25/2018 at 1:13 PM, Applly said:

Numele pe server : Applly

Varsta : 17

Sugestie : In acest moment Firmele nu sunt puse foarte mult in importanta . Singurul lucru la care ajuta playeri este , Taxa pentru Companie !

Consider ca ar fi bine sa se modifice jobul Tiristi in asa fel ca Firmele sa ajute mai mult ! 

1. In loc de zonele de Spwamat Playeri sa existe : Cate o zona pentru fiecare Firma si una pentru cei care nu fac parte dintr-o firma . Adica daca dupa Wipe vor mai fi 2-3 Firme sa se faca 3-4 Zone ! Sedile Companiilor sa devina zonele de Spwamat 

2. La misiunile celor dintr-o Firma sa se castige cu 30-50k mai mult fata de cei fara firme !

3. Pe saptamana sau luna sa se faca un concurs intre Firme . Firma care strange cei mai multi bani sau au cele mai multe misiuni , să primeasca fiecare player din firma Scor si Gold .

4. Fiecare Firma sa aibe Tirurile si Remorcile personale parcate la Sedile Companiilor sau la Zona Spwamat . Si pentru folosirea Tirurilor firmelor sa existe reduceri la taxe !


Cu ce crezi ca ne-ar ajuta sugestia ta?: O mai mare importanta a Companiilor si o desfasuarare mai buna a jubului Truker . 
Si asa mai multi playeri vor dori sa intri in Compani .
Sper sa va placa sugestile mele !

1. Exista deja.

2. Prea mult. Daca cu noua economie se va castiga intre 800$-5400$ si tu mai primesti inca 50.000$... prea usor, eventual o sa ma gandesc sa fie undeva la 500$ in plus(cu noile sugestii va puteti gandi ca Ovidiu, si eu eventual, vom avea mai mult de lucrat => wipe-ul si updateul mai au de asteptat).

3. Mi se pare ok, vom vedea. Trebuie facut un sistem de evidenta a misiunilor totale a companiilor.

4. Exista deja, doar ca e un mic bug, care la randul lui va fi rezolvat in update. Cat despre taxe... Din cazul ce esti intr-o firma ti se scade acea taxa de companie, deci ar cam trebui ca si liderii/firma sa castige ceva de pe urma angajatilor. Taxele mi se par ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×