Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Recommended Posts

Nume pe server: DoomOfEmpire
Varsta:14
Bug-ul: (Detalii cat mai clare):Nu se poate urca în mașini spawnate/personale,având ca text după scoaterea playerului afară din mașină textul:"Acest vehicul este deținut de compania Master Independent Trucking."

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/23/2018 at 8:10 AM, Sami said:

Am mai intalnit bugul asta, nu am habar de la ce e, poate isi va da seama Ovidiu...

Ma indoiesc :c. Nu va suparati, dar de cand RNT e pe mana lui Ovidel pana de otel, toate se strica. Totul era intr-o totala ordine pana cand Marius s-a hotarat sa faca marea prostie de a da un server bun pe mana stiu eu cui. Asta este, fiecare cu ce are in minte.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/28/2018 at 11:06 PM, FaLLenGirL said:

Ma indoiesc :c. Nu va suparati, dar de cand RNT e pe mana lui Ovidel pana de otel, toate se strica. Totul era intr-o totala ordine pana cand Marius s-a hotarat sa faca marea prostie de a da un server bun pe mana stiu eu cui. Asta este, fiecare cu ce are in minte.

Am inteles, eu mi-am dat cu parerea, sincer habar nu am de la ce e... Ovidiu fiind scripter probabil stie sau nu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
La 28.04.2018 la 23:06, FaLLenGirL a spus:

Ma indoiesc :c. Nu va suparati, dar de cand RNT e pe mana lui Ovidel pana de otel, toate se strica. Totul era intr-o totala ordine pana cand Marius s-a hotarat sa faca marea prostie de a da un server bun pe mana stiu eu cui. Asta este, fiecare cu ce are in minte.

o intrebare,gm-ul e open source?

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minutes ago, DoomOfEmpire said:

o intrebare,gm-ul e open source?

blacklife nu a mai avut timp pentru a se ocupa de RNT si i l-a dat lui Ovidiu. Cam asta e povestea, nu ai timp, dai serverul gratis altei persoane sau il inchizi... A ales prima varianta. Ovidiu lucreaza la update din cate stiu, probabil va fi finalizat curand...

Edited by Sami

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideea e simpla.

Nu am fost suficient de egoist incat sa INCHID serverul si sa cred ca munca facuta de mine e inrealizabila de alte persoane.

Deoarece varsta a cam inceput sa isi spuna cuvantul si din lipsa timpului liber in general am considerat ca cel mai bine e sa las serverul  alt cuiva... fara sa il inchid. 

Asa ca, oportunitatea a fost Oferita, la inceput m-am implicat, am ajutat .. cat si cum am putut, am vrut.

 

Ca cei ''desemnati'' sa se ocupe nu o fac sau o fac in propriile lor metode... 

 Nu mai e o problema a mea nici pe departe si nici nu vreau sa judec sau sa ma intreb de ce.

Asadar,  nimic nu s-a schimbat pana in acest moment cum de altfel nici nu ma consider vinovat de inactivitatea serverului.

 

Cat despre subiectul nostru principal .. 

O sa inchid topicul, nu eu ar trebuii sa va lamuresc in legatura cu el :)) . si deja a trecut ceva timp.

:topicinchis:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×