Efectele bugului: (descrie bugul)sa incepem cu inceputul, eu incercam sa capturez baza inapoi, syycd vine, abea intra in gang zone, isi ia /gtank, nu face nimic, dar castiga war pt ca m-a omorat 1 DATA, si asta a fost prin peretii de la "cusca" de la Gang zone, asta trebuie schimbat neaparat, e prea unfair, si nu e prima data cand se intampla asta, s-a mai intamplat de vreo 2 ori dar am zis sa nu fac topic pt ca poate era bug temporar, dar nu, persista. dar ce m-a enervat CEL MAI TARE, a fost cand a iesit de pe server in timpul de capture, dar tot el a castigat. CUM P**A MEA E POSIBIL ASA CEVA?!?!?!?(scz de caps) ceva trebuie schimbat la acest sistem de gang war, si zic ca daca se schimba ceva pe serverul acesta sa aibe sistemul de war prioritate mai mare, pt ca e foarte enervant cand vezi ca el nu depune nici macar 10% efort dar castiga pur si simplu. Cand l-ai descoperit: (spune cand ai descoperit bugul)ultima oara astazi 21:30 Locatie: (daca este bug la mapa)- O poza cu bugul: (pune o poza cu bugul)https://imgur.com/a/20jRv