Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
GenuxGaming

[Cerere Admin] GenuxGaming

Recommended Posts

Nickname: (numele tau pe server) GenuxGaming

Varsta: (varsta ta reala, minim 14 ani) 13 ani si jumate , mai am putin si fac 14...

Primele 5 cifre ale codului numeric personal (CNP): Nu am inca

 Motiv: (de ce vrei admin) Sa pot ajuta serverul , fiind foarte activ.

Imagine statistici: (poza la /stats -> Normal Statistics) .

De cat timp joci sa-mp: (de cand joci GTA San Andreas - GTA SA:MP) De doua saptamani

Ai mai fost admin ?: (da sau nu, da daca ai mai avut admin) Nu

Cunosti comenzile de admin ?: (scrie cateva comenzi de admin) /ban /unban /mute /jail /unjail /kick /goto /

Date de contact: (scrie ID-ul tau: Skype or Yahoo! Messenger) SKYPE : Genux Gaming / Genux Genux . Facebook : Ion Valentin . yahoo : may.estro@yahoo.com . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai, copile. De obicei nu stau de vorba cu cersetorii, iar ei nu ajung pana aici, sa faca o cerere. Avand in vedere ca am specificat foarte clar ca: 

 

20180324_094053.png

 

20180324_094202.png

 

Astfel, doresc sa iti transmit intentia mea prin urmatoarele. Exista jucatori extrem de vechi, care nu au admin, sunt care au DAR care au donat, sau au avut peste 300 de ore minim (!). Oamenii deja aflati in staff sunt peste 15 ani toti. Nu accept o varsta inferioara celei de 14 ani. Mai mult, eu nu accept cereri, nu accept "lingaiala", de asta de care faci tu. Totodata, ISR nu e un server fantoma, e un server vechi, unde au jucat oameni multi, mereu erau peste 20 ON, acum nu mai sunt fiindca nu am avut eu timp, dar o sa se schimbe situatia peste cateva luni. Asadar, eu nu accept decat donatii, fiindca si eu am investit o groaza de bani. In final, nu te considera foarte activ, daca stai pe server doar asa nu inseamna ca faci ceva existential, crede-ma toti cei din staff, au avut o activitate pana sa primeasca gradul, chiar si dupa poate de 4x mai mare decat tine. In plus, mi-ai cerut V.I.P Gold, si ai primit, de obicei nu fac nici asta, mai ales Gold, fiindca e un grad de V.I.P important cu features importante, si deja cred ca am facut o greseala ca ti-am acordat acel nivel, depinde de tine si de comportamentul tau.

 

:respins:

:topicclosed:

 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×