Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
lup.de.porc

[Reclamatie Admin] Geo12

Recommended Posts

Numele tau pe server: lup.de.porc
	Numele jucatorului raportat: Geo12
	Problema:
    
    Buna ziua!
Numele meu din joc este “lup.de.porc”. Doresc sa aflu de ce si cu motive bine stabilite si care sa ateste faptul ca sunt o insulta asupra regulementului impus pentru acest server. Astazi, in data de 20.03.2018 in jurul orei 20:40 am primit ban permanent de la adminul “Sami” pe un motiv “sa mai vorbesti urat”. In primul rand, doresc sa primesc cateva dovezi cum ca am amenintat, injurat, ofensat pe cineva cu un grad mai mare decat mine.
In al doilea rand, adminul “Geo12” m-a amenintat ca imi da ban pe un motiv impus de el, si anume “Motiv Geo Boss” pentru ca eu m-as baga aiurea in seama si il iau pe el la rost. Normal ca il iau la rost si la intrebari in momentul in care face abuz de functie, imi da “mute” pe motivul ca “nu am chef de glumele tale”. Acest lucru este pur si simplu abuz de functie.
Am inteles de la el ca el a ajutat/donat serverul, insa acest lucru nu ii confera drepturile de a incalca un regulament stabilit de catre cei mai mari ca el si el sa se impuna in fata altor player.
Dupa toata aceasta “distractie”, respectivul “Geo12” a iesit de pe server. In momentul cand el a intrat inapoi cam pe la ora 20.40, a intrat si “Sami” si mi-a dat direct ban pe motivul precizat mai sus.
Exista martori pe server care pot atesta acest lucru, precum “Valy11” sau altii. Doresc sa aflu un motiv bine intemeiat si urmat de dovezi pentru acest ban.
P.S. Dragi fondatori, chiar daca lumea doneaza nu credeti ca ar trebui totusi sa vedeti cui ii conferiti dreptul de a fi admin? Nu credeti ca unii fac multe abuzuri de functie? Daca doream pur si simplu sa imi bat joc de server, atunci nu jucam atat pe el.
Sunt sigur ca respectivul admin Geo12 s-a plans de mine, ca si de “lup.de.mare” pentru ca si el este in aceeasi situatie ca si mine. In momentul de fata, nu mi se pare absolut nimic corect din ce s-a aplicat si doresc sa aflu niste detalii.
In final, il invit pe adminul Geo12 sa vina cu dovezi in care sa ateste faptele pe care le-am facut eu, dar si faptele care le-a facut “lup.de.mare”.  Apropo, sa stiti ca avem acelasi IP pentru ca suntem in aceeasi camera si suntem legati la aceeasi retea de internet, implicit avem acelasi IP.
Atases si 2 poze in care reiese clar motivul banului si amenintarea fara rost a adminului Geo12. Consider ca ar trebui sanctionat! In cazul in care am gresit, rog sa mi se ofere dovezi si raspunsul sa vina de la cineva cu un grad mai mare, de genul “fondator”.
Va multumesc!

    
    
	Dovezi/alte specificatii:
    
    Prima poza: http://i67.tinypic.com/14ufbpz.jpg
    Si a doua poza cu motivul pentru care am luat ban de la Sami: http://i64.tinypic.com/2ufd6d0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

[18:14:15] lup.de.porc[7]: {FFFFFF}Cine imi freaca mataranga?lup.de.casa[1]: {FFFFFF}Seara buna domnule admin
[16:03:28] [RED]Geo12(Master-Admin)[4]: {FFFFFF}La fel
[16:08:09] lup.de.casa[1]: {FFFFFF}Lupii va saluta domnule admin Geo12
[16:08:18] [RED]Geo12(Master-Admin)[4]: {FFFFFF}Salut
[16:08:44] lup.de.casa[1]: {FFFFFF}Am vazut pe forum ca nu prea sunte-ti iubit de cetatieni
[16:08:59] [RED]Geo12(Master-Admin)[4]: {FFFFFF}Si
[16:09:14] [RED]Geo12(Master-Admin)[4]: {FFFFFF}Ce crezi ca nu stiu cine esti
[16:09:29] lup.de.casa[1]: {FFFFFF}Cine sunt
[16:09:33] lup.de.casa[1]: {FFFFFF}??
[16:09:43] [RED]Geo12(Master-Admin)[4]: {FFFFFF}Cel care a luat ban aseara
[16:09:53] lup.de.casa[1]: {FFFFFF}Ce ban ????
[16:10:10] lup.de.casa[1]: {FFFFFF}Cred ca va este rau

[16:10:27] Master-Admin Geo12 a redus la tacere jucatorul lup.de.casa pentru 3 minute, Motiv: cred ca tie
[16:15:51] lup.de.casa[1]: {FFFFFF}Dar de ce mi-ati dat mut?
[16:16:17] [RED]Geo12(Master-Admin)[4]: {FFFFFF}Pai cui ii este rau mie sau tie?
[16:17:30] lup.de.casa[1]: {FFFFFF}Vad ca dumneavoastra va este rau
[16:17:30] lup.de.casa[1]: {FFFFFF}Vroiam doar sa stiu de ce va uraste lumea
[16:17:30] lup.de.casa[1]: {FFFFFF}Pe forum
[16:17:41] [RED]Geo12(Master-Admin)[4]: {FFFFFF}Nu e treaba ta
[16:17:50] [RED]Geo12(Master-Admin)[4]: {FFFFFF}Vad ca te bagi singur in seama

 

1 la mână: dumneavoastră dețineți 2 sau mai multe reguli ceea ce este STRICT INTERZIS pe serverul nostru;

2 la mână: nu vă adresați unui administrator cu ”vă este rău”, de altfel nici unui jucător;

3 la mână: ați putea sa nu mai faceți caterincă pe baza administratorului, își face bine treaba și nu este urât pe forum cum dumneavoastră ziceți;

4 la mână: nu se scrie ”vroiam”, ci ”voiam”.

Și da, v-am banat contul deoarece limbajul dumneavoastră este inacceptabil și aveți mai multe conturi. 

 

Lup.de.mare[5]: {FFFFFF}Stiu ca nu este voie sa injur aici dar am voie sa zic muie dragnea ?
[17:43:17] SUMMY[1]: {FFFFFF}Nu
[17:43:20] Lup.de.mare a primit un avertisment de la Master-Admin Geo12, motiv: nu ,nu ai (1/3)
[17:43:37] Lup.de.mare[5]: {FFFFFF}De ce ?
[17:43:44] [RED]Geo12(Master-Admin)[2]: {FFFFFF}Ca nu ai

Lup.de.mare[5]: {FFFFFF}Inseamna ca tineti cu psd-ul
[17:44:21] Adder[4]: {FFFFFF}:)
[17:44:26] SUMMY[1]: {FFFFFF}Clar
[17:44:29] Guggi[3]: {FFFFFF}Ce faci acolo?
[17:44:32] [RED]Geo12(Master-Admin)[2]: {FFFFFF}Inseamna ca nu ai tu voie sa injuri
[17:44:36] Adder[4]: {FFFFFF}Nimiiic ^^
[17:44:39] Guggi[3]: {FFFFFF}Zi
[17:44:42] Lup.de.mare[5]: {FFFFFF}Dar n-am injurat
[17:44:56] Adder[4]: {FFFFFF}Aolo
[17:44:59] Adder[4]: {FFFFFF}Ma plimb cu tine
[17:45:08] SUMMY[1]: {FFFFFF}Nu inteleg ce ai cu dragnea ce tia facut el tie copias de 12 ani
[17:45:26] Lup.de.mare[5]: {FFFFFF}:))) nu stii cu cine stai de vorba prietene

[17:51:46] Lup.de.mare[5]: {FFFFFF}Ii si frustrat

Lup.de.mare[5]: {FFFFFF}Geo
[17:53:52] [RED]Geo12(Master-Admin)[2]: {FFFFFF}?
[17:53:58] Lup.de.mare[5]: {FFFFFF}Faceam prezenta

[18:13:46] Lup.de.mare[5]: {FFFFFF}Cine imi decaloteaza si mie organul

*Frumos vorbești ”domnule”.

[18:14:15] lup.de.porc[7]: {FFFFFF}Cine imi freaca mataranga?

[18:14:38] Lup.de.mare[5]: {FFFFFF}Geo poate o si umfli

Ca o concluzie: ești prost de dai în gropi și te mai și lauzi, să nu te mai prind pe server.

:respins:

:topicclosed:  

Edited by Sami
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×