Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
Ruben_

Sugestie war gang

Recommended Posts

Nume: Ruben_

Ideea: un sistem mai interesant pt war intre gang

Descriere: ca sa se dea start la war, sa fie necesar 2 membri din gangul atacant, si sa fie unu pe steagu de start war, altu prin zona unde vrea. 

Alta chestie e asta: daca eu atac singur sau raman singur in zona si iau gtank (unicu vehicul disponibil prin comanda in zona gang) se da stop la war ca pt server nu e nimeni in zona. Ideea mea este ca sa se dea stop doar cand chiar nu e nimeni, adica ca daca iau un vehicul oarecare sa continue oricum war, si sa nu fie stop.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai daca te gandesti la asta ma refer. E bien ca daca atac singur si vine gasca de el loco (xD) si eu iau gtank se da stop la war :/

Eventual ar trebuii aplicata ""legea"" asta doar pt gtank, nu si acar sau alte vehicule

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 5 ore, Ruben_ a spus:

Pai daca te gandesti la asta ma refer. E bien ca daca atac singur si vine gasca de el loco (xD) si eu iau gtank se da stop la war :/

Eventual ar trebuii aplicata ""legea"" asta doar pt gtank, nu si acar sau alte vehicule

In situatia de fata nu e pe regula,nu poti face o departajare intre vehicule.Avand in vedere situatia data,eu zic mai bine niciunul decat sa fie doar pentru gtank si chestii de genul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine facem ca un legatura cu vehiculele si etc se da stop la war.

Cu faptul ca sa se dea start la war sa trebeasca 2 membri in zona gang, cum ramane? Recunosc ca asta este un pic egoist... vreau asta pt ca sa nu ne mai poata lua SYYcD zonele :)) pt ca el ataca singur

Edited by Ruben_

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×