Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
Autist.

Reclamatie Ruben

Recommended Posts

Nickname-ul tau: (numele tau in server) Autist.
Nickname-ul jucatorului raportat: (numele jucatorului raportat) Ruben
Motiv: (spune in cuvinte de ce raportezi acest jucator) el vine si imi da jail pe motiv /vgod la DM, dar eu eram in gang zone tot timpul acesta si stiu bine toti ca nu merge sa ai god pe gzone.
plus ca are un limbaj cam neadecvat pt gusturile mele cand vine vorba ca nu ne cunoastem. si cica mai dau si sparrow langa gzone cand el vine cu hunter si dupa cu sparrow.
Dovezi: (pune o poza sau mai multe cu dovezile aduse) https://imgur.com/a/qzc9a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erai langa zona gang si faceai dm cu vgod

Am luat hunter ca deja ma enervasei cu motolov si vgod ca tot ieseai si intrai in zona gang

Am luat sparrow ca sa pot sa te bat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dadeai cu motolov si in zona gang si langa. Cand ieseai ti se dadea auto heal.

Recunosc ca te-am jignit, dar nu eram singurul si stiu ca nu te-a afectat deloc ceea ce am spus. Faci aici asa ca poate poate iau demote. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

de unde stii tu ca nu m-a afectat ce ai spus? de unde vrei sa stii tu ce fel de persoana sunt? si eu tot timpul ala cand ma bateam cu tn nu am iesit deloc din gangzone recunoaste nu baga minciuni sa te scoti acuma, asta e, trb sa existe niste consecinte la comportament neadecvat, cel putin asa spun eu, decid black si fallen, plus ca cnv m-a injurat de mama si nu ai reactionat, ai vorbit cu "prietenii" tai in continuare.

Edited by Autist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eram 4 admini online. Tot ma ocupam ca toti spuneau hacker in dreapta hacker in stanga. Nu am apucat si sa citesc cand te-a injurat cineva. M-am uitat dupaia si cred ca te-a injurat pe gang chat, ceea ce eu nu pot vedea.

Faptul ca tot ieseai din zona gang, nu am spus ca sa ma scot, asa s-a intamplat.

Imi cer scuze ca te-a afectat cuvantul idiot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Ultima chestie ce spun in legatura cu asta: Tu tot ieseai si intrai in zona gang si, avand vgod, tot ti se regenera viata. Ai luat jail pe motiv bun, plus ca la un moment dat alergai cu sawn off (sau cu ce alergai) doar in-afara la zona gang, si cu vgod.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×