Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
Moroccan

Report admin Ruben

Recommended Posts

1 hour ago, Moroccan said:

Hoo , calm . Nu am zis nici o data că serverul e nașpa , dar adminii sunt cretini #hitler , o buna parte din voi . Inca am respectul pentru baxo , Black , Cristina și mulți alți playeri . Voi astea , retarzi , nu prea aveți ce zice , acum pentrucă am făcut reclamație unui admin , era perfect normal sa vina toti cu Contra , nu am nimic cu voi că dați contra , până la urmă e alegerea lui Cristina , o vrea sa accepte sau nu , e strict alegerea ei. După cum am zis , deja îmi stați în gât , nu o să încerc să vă mai trag atenția . 

Totul incepe de la voi , admini cretini , daca stau pe server frumos și dau un report că unu are hack sau ceva (combat run/drive-by) va doar fix in pula și va vedeți de treabă voastra fara a acorda atenție postului , daca eu înjur sau fac ceva , primesc warn. De unde așa idiotism pe voi mă ? Ieri ați început că am hack , am primit și ban de la super ownerul Andrei , menționez că pe server stau de dragul unor persoane și pentru a îmi pierde timp ul meu , așa cum ai zis tu , death , stai pe server și administrezi că ajuți . Nimeni nu te obliga sa ajuți cu nimic , sunt destui playeri (mai capabili) care ți-ar putea  lua locul , sunteți prea idioți in ultimul moment , nu crezi ? Din cate am înțeles vreți cumva , cumva da primesc și ban . Cristina o poate face , așa cum a făcut-o și cu mulți alți playeri , îmi dă ban și scăpa de mine , nu joc doar pe un server , încerc să fac comparație dintre mai multe servere , analizez bine înainte să vă înjur , daca înjur ...nu înseamnă că am neapărat ceva cu tine , am și eu limitele mele , sunt om , daca am dat o data , 2 ori report și văd că nimeni nu sancționează cu nimic , normal sa vă înjur. Aveți grad de ochi frumoși aici , nu prea știți să vă faceți treabă . Acum pentru cei care o să vina că gen ei își fac treabă de "minune" , *get the fuck out* stai pe server și o să vezi cum își fac ei treaba.

Faptul că am cerut unwarn că sa nu primesc kick , am cerut doar că nu aveam chef de reconect , uneori întreceti limita cu mult , + mai și încercați să jucați la nervi special pentru a avea motive de sancționare . Stați bai chill , nu ești mai presus că mine cu nimic , nici eu ca tine cu nimic , ne diferențiază  decât un grad. #LabaTrista. 

 

 

Samp e un joc unde se joaca si copii de 8-9 ani, si deaia noi admini incercam sa mentinem liniste in legatura cu injuraturile, pentru ca cum ar fii ca copilul inchide samp si se duce la parinti si intreaba:"tata ce inseamna ** ?" Cum ar trebuii sa reactioneze parintele cand afla ca copilul a invatat cuvintele alea pe un joc?! Deci te rog nu te mai  vaita atata de warn si nu mai folosii acel limbaj foarte indecent. Cum adica, sa intrii in server si incepi sa injuri ca asa ai tu chef ?! Nu e un comportament normal deloc, + ca asa se mai pierd si player, ca zic: "ce e cu serverul asta?! toti injura si adminii nimic. e mai frumos serverul xyz."

Bafta in a folosii un limbaj decent...  

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai , omoară te , citește ce am zis mai sus și nu mai schimba subiectul atât , copii la 10 ani știu a fute mai bine ca tine. Deci lasă treabă asta cu copii, și tu ești un copil

Share this post


Link to post
Share on other sites
42 minutes ago, Moroccan said:

Bai , omoară te , citește ce am zis mai sus și nu mai schimba subiectul atât , copii la 10 ani știu a fute mai bine ca tine. Deci lasă treabă asta cu copii, și tu ești un copil

Te-am tot avertizat dar vad ca degeaba. Ramai banat pana duminica.

Va rog sa nu mai postati in acest topic pe langa subiect. Prea mare tam-tam pentru o simpla reclamatie.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×