Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
[RNT].Mihai_0909

Cerere unban Mihai_0909

Recommended Posts

Nume pe server : Mihai_0909 , Varsta : 18 ani , screenshot :  https://imgur.com/a/SMMaI , motivul pentru care ai luat ban : fly hack , Alte informatii suplimentare : Da este adevarat ca am zburat dar nu e din cauza hackuri-lor  ( nu folosesc ) . foloseam un mod in gen  superslap , adica sa pot sarii cu masina foarte sus , si probabil sa interptretat  gresit situatia . in orice caz nu stiam ca nu este permis acest mod si nu lam folosit  foarte des . nici nu am avut tendinta sa intreb daca este permis sau nu . in concluzie : imi pare rau . ( oricum la-m dezinstalat ) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mai pot intra deloc pe samp , nu mi se deschide gta san andreas deloc si nu imi apare nici un fel de erroare .. La samp la fel apăs sa mă conectez la un server si nu imi merge nu mi se deschide ... Nu stiu ce sa fac în privința asta ..

 

Edited by MIHAI.0909

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incearca sa il reinstalezi, apoi da click dreapta pe samp, properties, compatibility... si iti alegi ce windows ai. Ar putea merge, incearca sa rulezi executabilul(fisierul .exe) ca administrator(run as administrator).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×