Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
sava 666

[report admin] SYYcD_6

Recommended Posts

Ba... Motiv de ramming e atunci cand trece peste tine, te ridici si iara da peste tine si tot asa pana mori. Ca a dat o data cand venea cu viteza, nu e motiv de report. Plus ca la primul video cu "ramming" tu te-ai aruncat in fata camionului. Este foarte greu sa eviti pe cineva, cu masina aia, si la viteza aia.

Faptul ca a facut combat run, nu e nici asta motiv de report admin, pentru ca nu inseamna ca nu e bun ca admin, daca nu e bun la dm, si a preferat sa nu moara.

E adevarat, a gresit, dar nu e un motiv decent pentru demote.

Edited by Ruben_
,

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ramming toata ziua,de ce sa mint.Foloseste asta ca un avantaj cand vine in atac.Parerea mea e ca acest report este destul de corect si fondat avand in vedere ca a facut-o repetat.Dar acum am o intrebare pentru tine rocky,n-am vazut in nici-un clip din cele prezentate mai sus ca i-ai spus ca nu-i bine ce face sau macar sa-i fi atras atentia macar o data avand in vedere ca asta s-a repetat.Pe de o parte imi pare ca ai vrut sa fii un post hunter aici si sa-i cauti motive.Sa stii ca oamenii pot fi foarte receptivi daca vorbesti cu ei,dar la cum ignori tu unele persoane,e clara situatia.Voi formati un staff,un tot unitar,nu un grup de gradinita ca sa va pârâti la invatatoare 😂😂😂

Si apropo @Baxo ,vreau si eu laptop la 600 de lei 😂😂😂

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×