Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

ionut899

[Bug report] /weapons

Recommended Posts

Efectele bugului: Cand cumperi sawnoff [nu cred ca am scris bine] shotgun din /weapons iti da shotgun normal.

Cand l-ai descoperit: 2/2/2018 , 12:51

Locatie: /weapons

O poza cu bugul: Nu este nevoie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probabil ești tu prost , sau ești chior. La weapons exista 2 tipuri de shutgun , shutgun despre care vorbești tu , și shutgun sawnoff nu am verificat ce ai raportat tu , dar sunt sigur că așa e .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 2 ore, Moroccan a spus:

Probabil ești tu prost , sau ești chior. La weapons exista 2 tipuri de shutgun , shutgun despre care vorbești tu , și shutgun sawnoff nu am verificat ce ai raportat tu , dar sunt sigur că așa e .

Probabil esti tu prea prost si prea plin de tine.Cine esti tu ca sa jignesti asa fara motiv.......Dumnezeu?Vezi-ti de treaba ta si daca ai ceva de spus spune civilizat ca nu intimidezi pe nimeni aici.Plus ca vorbesti fara sa fii in cunostiinta de cauza conform celor spuse de tine ,,nu am verificat ce ai raportat tu".Comentezi mult,prost si fara rost.

Edited by DeathWhisper.
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Moroccan said:

Probabil ești tu prost , sau ești chior. La weapons exista 2 tipuri de shutgun , shutgun despre care vorbești tu , și shutgun sawnoff nu am verificat ce ai raportat tu , dar sunt sigur că așa e .

Imi place raspunsul tau: "Probabil esti tu prost,sau esti chior", dar tu nu te-ai obosit sa intri pe server,sa verifici si dupa sa comentezi fara rost. Este un bug vizual...probabil a inversat denumirile.....si sunt 100% sigur ca nu sunt chior. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vă rog să nu mai comentați reply-ul lui @Moroccan. Utilizatorul a primit 10 puncte de avertizare pentru exprimarea lui(în mod normal nu aș da puncte de avertizare pentru „prost” sau altele de genul, dar în acest caz cuvântul „prost” a venit și cu alte insulte și a fost adresat cam urât).

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
La 02.02.2018 la 21:41, Liberty a spus:

Vă rog să nu mai comentați reply-ul lui @Moroccan. Utilizatorul a primit 10 puncte de avertizare pentru exprimarea lui(în mod normal nu aș da puncte de avertizare pentru „prost” sau altele de genul, dar în acest caz cuvântul „prost” a venit și cu alte insulte și a fost adresat cam urât).

Aoleu , ma sperii.

 

La 02.02.2018 la 18:19, DeathWhisper. a spus:

Probabil esti tu prea prost si prea plin de tine.Cine esti tu ca sa jignesti asa fara motiv.......Dumnezeu?Vezi-ti de treaba ta si daca ai ceva de spus spune civilizat ca nu intimidezi pe nimeni aici.Plus ca vorbesti fara sa fii in cunostiinta de cauza conform celor spuse de tine ,,nu am verificat ce ai raportat tu".Comentezi mult,prost si fara rost.

Sunt dumnezeu , de unde stii ca nu sunt ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Du-te și fă o laba , calmează-te , revină pe pământ și lada reply . Adminule , degeaba încerci să o faci pe deșteptul când pe sv o faci pe fetiță . 

 

Aka KaiN_

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×