Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

[RNT].Mihai_0909

Unban Mihai_0909

Recommended Posts

Nume pe server : Mihai_0909 , screenshot :https://imgur.com/a/3Q8WJ  , care este motivul pentru care ai luat ban ? :esti tradator sa mor eu .   Informatii suplimentare :  Este inacceptabil , atatea luni de munca si atatea ore muncite pe acest server pentru ce ? , pentru ca am incercat sa-mi ajut un prieten care facuse ceva corect pe rnt , nu inteleg cum permiteti asta , tot timpul mam descurcat singur pe acest server  si cand ceream ajutorul unor admini de grad mai mare tot timpul  ma ignorau  din orice problema  , iar acum am ban serial pentru ca am incercat sa-mi ajut un prieten bun de pe server care nu facuse nimic  decat sa se impotriveasca  la primirea unui unban la un jucator care incalcase multe reguli are serverului  RNT  multi account , speed hack , fly hack ,  si tot noi suntem pedepsiti pentru asta ca ne-am impotrivit  , daca pentru voi e important un grad/ o functie pe acest server asta e . dar pentru mine este mai important un prieten decat o functie / un grad , cu  prostia aia de admin ce lam avut am ajutat o gramada de playeri cand altii cu admin mai mare decat mine stateau si frecau menta  . iar acum sunt rasplatit cu ranger ban . multumesc frumos , daca vreti sa imi acceptatii cererea e bine daca nu e si mai bine , va salut .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceva bun, nu? Sa comentati stiti. Acest "prieten" al tau nu a fost deloc corect. Dadea ban cand voia el, sa comenteze stia destul de bine, sa injure fondatorul si co-fondatorul stia... Du-te si joaca-te pe celalalt server, vad ca va prieste.

Mai bine taci, 

:respins:

:topicinchis: 

Edited by Sami

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×