Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
_Denisthedude_

[Sugestie]Rob house/business

Recommended Posts

Nickname: (nickname-ul tau pe server)[HZ] _Denisthedude_

Ideea ta: (ideea) Sa poti fura din casa/business

Descriere: (descrierea ideii tale)

Se cam explica singura idea, furi din case ( si sa poti intra cu forta in casa doar cand faci o comanda cum ar fi /rob)sau te duci in business, si dai /rob. Ai putea fura jumate din bani in business sau cum consideratii voi.

Cam asta e. Astept pareri!

Sent from my SM-A300FU using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro:Dar trebuie ceva gen puncte de rob deoarece cineva poate sa jefuiasca toate casele/business-urile de pe server. Aceste puncte sa fie oferite o data pe ora,la lotto,cand castigi un minigame etc... Si ma gandesc ca trebuie si un level minim pentru a putea da rob.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:pro:Dar trebuie ceva gen puncte de rob deoarece cineva poate sa jefuiasca toate casele/business-urile de pe server. Aceste puncte sa fie oferite o data pe ora,la lotto,cand castigi un minigame etc... Si ma gandesc ca trebuie si un level minim pentru a putea da rob.
Da. Orcum eu am dat parerea mea.... Adaugati ce vreti pe ea :)

Orcum cu rob merge perfect, ca nu faci bani cand e bussiness closed,asa ca oameni tin business open dar sa ai grija si pentru aia care fura.

Sent from my SM-A300FU using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dau acest reply doar pentru a-l ține sus în lista cu topicuri din acest board. Dacă nu fac asta, se va duce tot mai jos, poate chiar pe altă pagină, și sugestia va rămâne nesoluționată.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×