Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
FaLLenGirL

IS v6.6

Recommended Posts

J3nicyb_500x300.png&key=5013fbcacf1546f5

 

  • Buna tuturor. Se pare ca nu am mai asteptat pana in iulie 2018 si m-am gandit sa redeschid mult mai repede serverul. Am facut o multime de schimbari, o multime de lucruri adaugate sau scoase, refacute sau rezolvate (multe nu le-am scris fiindca nu erau foarte importante). E o versiune destul de mare, ma gandeam daca sa o fac v6.6 - 7.0, insa am ramas doar la 6.6 fiindca eu cred ca este mai bine asa. Sper sa va placa tot ce am facut, acum e activat "Christmas Quest-ul", puteti sa va distrati putin cu el, l-am modificat foarte mult si e mult mai nice acum. Pentru mai multe detalii doar folositi: "/christmas" si va descurcati voi de acolo, doar sunteti copii destepti. Va astept pe INFINITE STUNTAGE, sper sa va placa si sper sa va distrati. Avem Hosted TAB, de asta nu va faceti griji si sper sa ajungem din nou sa fim 50/50 cat mai rapid. Ma bucur mult ca am reusit sa fac aproximativ 99% din tot ce mi-am propus pentru aceasta versiune. Have fun: is.hype-zone.ro:7777.

 

  • Apropo, daca apar bug-uri sau alte lucruri, va rog sa imi spuneti ca sa le rezolv. Am modificat multe lucruri si s-ar putea sa apara bug-uri, iar pentru a intra in gang-ul cu ID: 14 - The Justice este nevoie de cerere pe forum, care va fi acceptata doar de mine.

 

sa-mp-003.png

 

sa-mp-004.png

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×