Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
FaLLenGirL

Raspuns pentru cei "introvertiti"

Recommended Posts

Extras de pe pagina de Facebook a serverului:

Salutare. 
Eu sunt FaLLenGirL, fondatoare Infinite Stuntage. Vreau sa fac aceasta postare cu scopul de pune capat celor care spun ca: acest server "jalnic" e acum "kaput" pentru ca lipsesc jucatorii si pentru ca a fost nustiu cine admin. Am sa va lamuresc eu foarte clar cum sta treaba. Serverul meu, munca mea, nu cred ca este deloc jalnica. Acel grup care o vede asa este acel grup care a fost cumva "izgonit" de pe IS, din cauza faptului ca au facut niste chestii, au vorbit foarte urat, s-au comportat inadecvat, lucru ce niciun fondator(oare) al unui server de SA-MP, mai calumea nu ar accepta. Eu am facut asta datorita faptului ca nu am sa las niste oameni sa jigneasca alti oameni care nici macar nu ar merita asa ceva. Din respect pentru ei am facut asta. Eu am lucrat enorm de mult la acest server si in viitor voi continua sa lucrez. Tot ce am facut a fost sa mentin o stare placuta si sa fac update-uri, poate chiar si 2 intr-o saptamana, cand aveam foarte mult timp. Serverul nu a fost DELOC inchis din cauza lipsei de jucatori. Serverul avea jucatori, poate fara hosted tab nu, fiindca in Romania dupa cum toti stim SA-MP-ul nu mai este jucat de foarte multi oameni, cu mintea limpede, ci de copii care tind sa ceara mereu bunuri pentru care multi altii doneaza sau lucreaza enorm de mult ca sa le obtina. Pentru a inchide gurile rele, jignire si tot ce am vazut ca mi se adreseaza va spun ca eu nu am inchis IS din cauza lui BlackEagle, Lonix, _Denisthedude_, Baxo, Sorin, ionut899 sau multi altii. L-am inchis pentru o durata limitata de timp din cauza faptului ca eu anul acesta am examenul de Bacalaureat. Un examen greu, ce necesita timp pentru a-l putea excela in final. Daca eu as fi lasat IS deschis si in acest moment, voi, jucatorii, a-ti fi dorit ca eu sa fac update-uri masive sau sa rezolv probleme ce probabil ar fi aparut in timp, insa eu nu as fi avut deloc timp, iar acest lucru ar fi starnit tot felul de discutii cum ca: "aaaa.. pai si aia nu o intereseaza de server" sau: "nuu stie sa rezolve", nu. Nu este deloc asa. Stiu sa rezolv orice apare, stiu sa fac orice sistem, stiu sa ma descurc cu sau fara ajutor. Nu am nevoie de "mici ajutoare" la scripting, am nevoie doar de timp, liniste si multa concentrare. Nu doresc ca eu si toti cei care au condus acest server sa mai fim jigniti, nu va spun asta ca pe o obligatie, ci ca pe un sfat, fiindca asta tine de respect, iar atunci cand o sa mai treceti prin unele greutati, sau mai bine zis o sa va maturizati la un nivel superior, o sa va dati seama ca ceea ce a-ti facut nu a fost deloc adecvat. Totodata, in acest anunt vreau sa va transmit faptul ca Infinite Stuntage o sa se redeschida in luna iulie a anului 2018. Si nu cred ca va mai fi inchis pentru o perioada lunga de timp. Multumesc pentru ca ai citit. Cu respect, Cris.

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

#Respect

Decizie buna, sper ca a fost bine cu examenul. 

Si spun direct, server-ul nu mi-a facut nimic rau. Doar cateva personaje. Respect decizia si sa ramana in viata... 

Au fost certuri,ne-am impacat. Asa sunt oameni,se mai cearta dar nu ai de ce sa stai suparat mult timp.

De revenit pe IS pentru mine...ca player. O sa fiu ocupat cu alte chesti si daca ma mai vedeti, salutari.

Cu totul, IS este un server fain si nu are rost sa stam suparati cum am fost eu.

Noroc si ne vedem intru-n timp curand!

(Daca ma lasati :) )

 

@FaLLenGirL Scuze de intrebare proasta dar la redeschidere o sa fie reset date? 

Edited by _Denisthedude_
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
57 minutes ago, _Denisthedude_ said:

#Respect

Decizie buna, sper ca a fost bine cu examenul. 

Si spun direct, server-ul nu mi-a facut nimic rau. Doar cateva personaje. Respect decizia si sa ramana in viata... 

Au fost certuri,ne-am impacat. Asa sunt oameni,se mai cearta dar nu ai de ce sa stai suparat mult timp.

De revenit pe IS pentru mine...ca player. O sa fiu ocupat cu alte chesti si daca ma mai vedeti, salutari.

Cu totul, IS este un server fain si nu are rost sa stam suparati cum am fost eu.

Noroc si ne vedem intru-n timp curand!

(Daca ma lasati :) )

 

@FaLLenGirL Scuze de intrebare proasta dar la redeschidere o sa fie reset date? 

Am pierdut baza de date cu toate conturile, deci da va fi reset la tot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer abia astept cand o sa fie online din nou... Imi lispeste atmosfera...

Imi pare rau ca miam batut joc de unele persoane din staff(nu de tine Criss).

Bafta la bacalaureat ;)

PS: va rog nu ma judecati dupa gramatica mea.

Edited by Ruben

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astept cu nerabdare redeschiderea 😀

Acum 18 ore, _Denisthedude_ a spus:

Orele mele :(
Nu e mare treaba,mersi de raspuns!

Sent from my SM-A300FU using Tapatalk
 

Daca eu nu ma vait de cele 700 de ore ale mele si de ,,money hack" atunci cred ca nimeni n-ar trebui sa se vaite :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Astept cu nerabdare redeschiderea
Daca eu nu ma vait de cele 700 de ore ale mele si de ,,money hack" atunci cred ca nimeni n-ar trebui sa se vaite :)))
Ai chef sa le refaci? :))))))

Sent from my SM-A300FU using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×