Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
ilie1234

REPORT pentru GRAUR_GEORGE

Recommended Posts

Si ai cam gresit topicul. Rog un administrator/moderator al forumului sa mute topicul la Romania National Trucking-Reports. Multumesc anticipat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci in primul rand : nu era la work. tocmai terminase Jobul

in al 2-lea rand : eram cu jacob mergeam pe drum si respectivul s-a impins in mine de m-a bagat in mapa 

in al 3-lea rand : acea cenzura era injuratura din partea lui . si nu a fost prima abatere. 

 

Denys_YT tu ca de obicei esti in + 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 15 ore, Graur_George a spus:

deci in primul rand : nu era la work. tocmai terminase Jobul

in al 2-lea rand : eram cu jacob mergeam pe drum si respectivul s-a impins in mine de m-a bagat in mapa 

in al 3-lea rand : acea cenzura era injuratura din partea lui . si nu a fost prima abatere. 

 

Denys_YT tu ca de obicei esti in + 

Da, eram acolo cand mergeam linistiti pe drum si s-a decis Ilie sa sa bage fara motiv in noi si ne-am trezit cazand prin harta. Am vazut ca si-a luat george tancul dupa ce ai ajuns si ti-ai terminat job-ul dar nu l-am vazut tragand si dupa a trebuit sa dau relog deci nu stiu de ce ai primit mute dar sigur a fost un motiv intemeiat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu unul n-am nici o treaba cu RNT sau cu situatia asta dar pur si simplu nu pot sa nu ma bag.Ce treaba are tancul cu chatul?Dovada ta=0 in perspectiva mea.Eu vad ca ai primit mute si cam atat.N-are treaba o afirmatie cu cealalta. :))))

Edited by DeathWhisper.

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am convins, eu unul cel putin. Se poate da T/C, voi discuta cu amandoi pe server. Momentan doar un advertisment verbal.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×