Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Geo12

Sugestie Server

Recommended Posts

Nume pe server : Geo12

Vârsta : 17

Sugestia : Prefer ca toți adminii care nu au donat să ia demote că sunt și alți jucători care vor să doneze si nu mai sunt locuri.... 

Am observat că toți au luat up gratis , si eu am luat prin donație, ceea ce nu e corect față de noi care am donat.

Sunt admini care au contribuit la server (mape), iar ceilalți care nu au ajutat cu nimic au luat admin gratis...

Cu ce crezi că ne-ar ajuta sugestia ta ? : Organizarea serverului. 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 9 minute, Geo12 a spus:

Asa este fratilor...nu e frumos cum se procedeaza... noi donam si ajutam iar altii au gratis... 

nu e frumos...Geo12 are chiar mare dreptate aici... :( ...sper ca se indrept lucrurile! Majoritatea din cate vad au admin gratis.. :(

 

 

 

Edited by Muratti
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt ::pro:

Geo chiar are dreptate sunt admin care nu fac nimic si ocupa postul degeaba printre admini si sunt sigur ca nici macar nu au donat !!!!

Edited by TheMonkey
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate fi nedrept intr-un fel sau altul pentru cei care au donat , spre exemplu tu. Ideea e ca trebuie sa te gandesti ca ai ajutat serverul prin acest fel nu neaparat ca banii au fost un pretext pentru a obtine admin. 

Nu ti-as putea spune de ce nu au donat toti .. motivele pot sa difere la fiecare persoana. 

Vreau sa te intreb.. tu daca ai fi in locul cuiva care nu a donat inca, dar care e de mult admin .. ai fi de acord sa primesti Remove ca sa intre alt cineva ca admin in locul tau ? 

Din ce tin minte ai primit admin FARA sa donezi, ai donat dupa.  Pe de alta parte nu oricine primeste admin, nu totul se rezuma la bani, doar nu stiu ..sa fie mare nevoie. Dupa cum stiti, sunt cateva luni in care serverul a beneficiat de HostedTab din donatii( si nu numai ),  daca nu am vrut sa mai accept admini e pentru faptul ca hostul e asigurat pe o perioada de timp si nu e neaparat nevoie de donatii, de altfel s-a ajuns si la un numar destul de mare de admini care sunt si in acelasi timp activi.  Va mai pot spune ca , chiar si asa ..din ultimele mele vizite pe server, daca sunt 2 -3 jucatori care ar merita admin cu sau fara donatie. 

 

Asadar, sa ne gandim mai bine .. si sa vedem si parerile altor jucatori ;).

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Geo ti-am citit propunereaa , într-un fel îți dau dreptate într-un fel nu iti dau . Am citit toate comentariile la acest topic şi pot spune că sunt de acord cu ce a spus Marius . Deoarece din câte am înțeles ,  prima dată când ai primit Admin-ul la-i primit pe merit , după aceia ai donat .  Ceea ce propui tu este ca toți Admini care au  primit up  pe merit  să nu mai fie Admini , iar cei care au donat să primească AdminAdmin. Întrebarea mea este : Dacă un alt Admin ar fi făcut această sugestie când tu aveai Admin-ul fără Donație,  ti-ar fi convenit ?  

Dacă te-am ofensat cu ceea ce am spus îmi pare rău ! Şi de asemenea îmi pare rău pentru misto ! 

Sper că vei citi acest comentariu şi sper să ai o seară bună !

Edited by Applly
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie mi se pare o sugestie putin deplasata.Ca si mai sus,cum a spus Applly,si tu ai fost ca si noi,eu nu vreau sa supar pe nimeni ,dar ti-ai pus intrebarea ,,Poate unii nu au fonduri?" ,eu cred ca nu,nu toti au un buget la care sa apeleze,si credema acestia care nu au donat isi fac treaba foarte bine ! Iti doresc o seara frumoasa ! 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro:

Donațiile conteaza pe orice , și fără donați tot sa duce dracu . ÎI plină lista de oameni care nu o donat și sunt playeri care vor sa doneze și nu mai au loc . NU am nimic cu nimeni , dar donațiile contează . Eu donez dacă îi nevoie pentru a susține acest server și dacă nu am nimic de câștigat , dar sunt constient ca fara bani , nu faci nimic .

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marius a zis correct! 

Acum 23 ore, blacklife a spus:

din ultimele mele vizite pe server, daca sunt 2 -3 jucatori care ar merita admin cu sau fara donatie. 

E adevarat.. Poti sa dai si multi bani dar daca incalci regulile nu iei

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×