Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Hype Zone

New theme is UP!!!

News

Stay tuned by visiting this topic

Sign in to follow this  
Zemleanka

[cerere unban] Zemleanka

Recommended Posts

Nickname: (nickname-ul tau in SA:MP): Zemleanka
Poza ban: (poza de la dialogul banului din joc) : sa-mp-047.png
Care este motivul pentru care ai fost banat?: (motivul pentru care ai luat ban): Pai am intrebat cine scripteaza serverul si 2 admini au zis sau dau : " / credits " iar cand am dat " /credits " mi au apraut mai multe informatii printre care la Helper sa-mp (sau ceva gen , nu mai tin minte sigur ) era si IstuntmanI . Si am intrebat in chat : 
[Asta este din log , am tot log-ul ....sa nu ziceti ca am facut reclama sau ceva ] : [13:29:43] Zemleanka: {FFFFFF}[8][{66FF66}V{FFFFFF}]: pai IstuntmanI ce cauta la gang helpers XD
PE bune fratilor , in ziua de azi poti primi ban pentru o intrebare ?
Informatii suplimentare: (orice informatii care crezi ca te ajuta la cererea de unban) : Daca o continuati tot asa cu ban-uri pentru niste intrebari , nu stiu unde ajungeti  cu acest server. Daca totusi ownerii s-ar gandi ca nu am gresit cu nimic , as cere si un demote pt acest admin. Mersi anticipat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unban ai primit.Din propozitia ta am apucat sa vad doar,,lstuntmanl cauta gang helpers XD,,(Trebuie sa imi cumpar ochelari fiindca vad ca ma lasa vederea =))) ).Daca voi fi sanctionat nu am nimic impotriva fiindca asta e o gafa impardonabila nedemna de nivelul meu care trebuie sanctionata.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×